Mar 26, 2017

Miot "C"


Wszystkie mopsiki z tego miotu są już zarezerwowane

ur. 11.03.2017 r

1 chłopiec, 5 dziewczynek


Rodowodowe imiona szczeniąt:
Agoxa CZYNNIK PIERWSZY - boy
Agoxa CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - girl
Agoxa CENA NIE GRA ROLI - girl
Agoxa CZY ABY NA PEWNO - girl
Agoxa CO NIECO ŁAPKĄ- girl
Agoxa CHLEB NA ZAKWASIE - girlSzczeniak z naszej hodowli otrzymuje metrykę wydaną przez Związek Kynologiczny w Polsce. Hodowla jest również zarejestrowana w FCI.
Metryka potwierdza pochodzenie psa do czterech pokoleń wstecz i jednocześnie jest wiarygodnym i udokumentowanym źródłem pochodzenia. Na podstawie metryki oraz załączonego do niej wniosku - nabywca może zapisać się do ZKwP. Na podstawie metryki wydawany jest rodowód. W tym momencie droga na wystawy psów rasowych jest otwarta. 

Ponadto piesek otrzymuje wyprawkę karmę firmy Acana, którą je w domu,  kocyk, zabawkę, książeczkę zdrowia. Wszystkie szczeniaki odrobaczamy w 3 tygodniu życia, następnie szczepimy w 6,9 i 12 tygodniu - co jest udokumentowane w książeczce zdrowia. Wszystkie szczeniaki posiadają chip i numer identyfikacyjny.

Jesteśmy domową hodowlą, wszystkie nasze psy mieszkają z nami, uczestniczą w życiu codziennym. Szczenięta są socjalizowane, są cały czas z ludźmi, wiedzą co to odkurzacz, okno, telewizor, trawnik, kanapa, wanna, suszarka, pralka itd. Dlatego swobodnie zachowują się w swoim dalszym życiu. 
Dajemy gwarancję, iż sprzedawane przez nas szczeniaki, to przyjaciele domu i ludzi !

Mopsy są pozbawione agresji, wobec ludzi jak i wobec innych psów. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji, częstego czesania czy strzyżenia, nie przepadają za długimi spacerami, wolą raczej… kanapę. Są to jednak psy, które mają wyjątkową łatwość uczenia się. Wystarczy dobry przysmak :)

Zapraszamy do odwiedzin w naszej hodowli, poznania naszych psów, rodziców szczeniąt, a przede wszystkim do obejrzenia szczeniaka na żywo.

Odbiór szczeniaka możliwy jest tylko w hodowli, w połowie maja 2017 r.
Hodowla mieści się w Warszawie.